Przyjęcie z motywem przewodnim

Jak zorganizować naprawdę udaną imprezę? Jakie atrakcje na nią przygotować? Co możemy zrobić, aby nasi goście z dużym prawdopodobieństwem jeszcze długo wspominali zorganizowaną przez nas imprezę? To niezwykle proste. Zorganizujmy imprezę tematyczną.

przyjęcie o którym goście nie zapomnąJest to jeden z najlepszych sposobów na pamiętne przyjecie, o którym nasi goście jeszcze długo będą rozmawiać. Motywem może być dosłownie wszystko: superbohaterowie, filmy, kreskówki, książki, epoka, kraj, muzyka. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia, a ta podobno jest nieograniczona.

Jeśli motyw przewodni mamy już wybrany, musimy wybrać miejsce, muzykę, jedzenie i napoje stosowne do wybranego tematu. I tak na przykład organizując imprezę w stylu PRL zróbmy domówkę lub imprezę w remizie. Muzyka – wiadomo, z epoki. Jedzenie: sałatka jarzynowa, ogórki kiszone i śledzie itd. Jeśli zaś organizujemy imprezę hawajską zróbmy ją na plaży lub w ogrodzie nad basenem, rozwieśmy girlandy z kwiatów, a drinki podawajmy w kokosie.

Nie zapominajmy również o atrakcjach dla gości. Bardzo popularnym ostatnio dodatkiem do każdej imprezy jest Fotobudka Uwaga Leci Ptaszek. Jest to świetny sposób na rozbawienie gości, a jednocześnie dostarczy nam od razu świetnych pamiątek. Automat zdjęciowy do wynajęcia sprawdzi się na każdej imprezie tematycznej i nie tylko.

Organizacja imprezy tematycznej może być świetną zabawą. Zaprośmy przyjaciół do pomocy. Już samo przygotowywanie takiego przyjęcia sprawi nam dużo radości. A uśmiechy na twarzach naszych gości będą najlepsza nagrodą.